100 % apmierinātības garantija

Mēs esam pārbaudījuši savus produktus un zinām, ko tie spēj paveikt. Tieši tādēļ mēs piedāvājam apmierinātības garantiju viesiem saviem produktiem.

Klientu apmierinātība mums ir ļoti svarīga, un mēs garantējam, ka produktu kvalitāte ir augstākā. Tādēļ mēs labprāt piedāvāsim pilnu atlīdzību, ja neesat pilnībā apmierināti ar mūsu produktiem.

Ja neesat apmierināti ar produktiem, 45 dienu laikā pēc to saņemšanas varat rakstiski lūgt, lai atlīdzinām jums par tiem. Vienkārši īsumā pastāstiet, kas jūs neapmierina šajos produktos. Tad tikai nosūtiet mums produktu(-s) atpakaļ, un mēs atmaksāsim jums veikto samaksu pilnībā.

Mūsu apmierinātības garantija attiecas tikai uz pirkumiem, kas veikti mūsu tiešsaistes veikalā.

Pirms nosūtat produktus atpakaļ pa pastu, vispirms noteikti ar mums sazinieties.

Kāds ir preces atpakaļsūtīšanas process?

Ja neesat pilnībā apmierināts ar savu pirkumu 45 dienu laikā, sazinieties ar mums par e-pastu info@australian-bodycare.com . Īsumā aprakstiet, kas jums pie produkta nepatīk, un norādiet pasūtījuma numuru. Tad mēs jums atbildēsim, norādot adresi, uz kuru prece jāsūta atpakaļ.

Kad būsim saņēmuši produktus, mēs jums atmaksāsim pirkuma cenu.

Ja sūtīsiet preces atpakaļ, mēs, protams, segsim sūtīšanas izmaksas. Sazinieties ar mums, lai pieprasītu atpakaļsūtīšanas uzlīmi.

Jūs vienmēr varēsiet iegādāties mūsu produktus vēlreiz.

Pat ja izvēlēsieties izmantot mūsu apmierinātības garantiju, jūs vienmēr varēsiet pie mums iepirkties vēlāk.

Ja jums ir kādi jautājumi par mūsu apmierinātības garantiju, droši sazinieties ar mums. Klikšķiniet šeit

Neierobežotas atgriešanas tiesības

Jums vienmēr ir tiesības pārdomāt. Tādēļ varat atgriezt vai apmainīt vietnē australian-bodycare.com iegādātos produktus bez laika ierobežojuma, ja vien tie ir oriģinālajā iepakojumā.

Lai atgrieztu preces, jums būs nepieciešams oriģinālais čeks/ pasūtījuma apstiprinājums.

Ja sūtīsiet preces atpakaļ, mēs, protams, segsim sūtīšanas izmaksas. Sazinieties ar mums, lai pieprasītu atpakaļsūtīšanas uzlīmi.

Pirms nosūtat produktus atpakaļ pa pastu, vispirms noteikti ar mums sazinieties.

Apmeklējiet mūsu tiešsaistes veikalu – klikšķiniet šeit