Anne Thestrup Meimbresse

Zinātņu maģistra grāds farmakoloģijā – farmaceite aptiekā Varde

Es pabeidzu zinātņu maģistra kursu farmakoloģijā Dienviddānijas universitātē 2017. gadā un kopš tā laika strādāju par farmaceitu.

Kā farmaceite es esmu ārstniecības līdzekļu speciāliste, un, pateicoties zinātniskai izglītībai medicīnas jomā un tās pielietojumam, tehniski es šo jomu pārzinu ļoti labi.

Es strādāju aptiekā Varde, un mans galvenais mērķis ir sniegt saviem klientiem padomu par medikamentu pareizu izmantošanu.

Man vienmēr ir rūpējuši citi cilvēki, un šī iemesla dēļ es vairākus gadus nostrādāju par brīvprātīgo pirmās palīdzības sniedzēju Sarkanajā Krustā. Esmu piedalījusies dažādos lielos pasākumos, tādos kā koncerti, festivāli, sporta pasākumi utt., kur biju gatava sniegt pirmo medicīnisko palīdzību.

Man pašai gan personiskā, gan profesionālā ziņā lielu gandarījumu sagādā palīdzības sniegšana tiem, kam tā nepieciešama. Tas ir kā dzenulis, kas ļauj man vienmēr izrādīt ziņkāri par savu profesiju, kura visu laiku attīstās.

Es pārzinu uzņēmuma Australian Bodycare augstās kvalitātes produktus. Mēs tos pārdodam aptiekā. Tādēļ esmu gatava apstiprināt tekstus un rokasgrāmatas par produktiem, kas atrisina problēmas, un ar to saistītām tēmām, par kurām varat lasīt šajā vietnē.

Vairāk par mani varat uzzināt manā profesionālajā LinkedIn profilā. LinkedIn.