Dermatoloģiski pārbaudīts

Dermatoloģiski pārbaudīts

Visus Australian Bodycare produktus ir rūpīgi pārbaudījuši neatkarīgi dermatologi, un garantējam, ka tie viegli un maigi iedarbojas pat uz visjutīgāko ādu.

Mūsu produkti ir dermatoloģiski pārbaudīti neatkarīgā testēšanas institūtā atbilstoši ES apstiprinātajam kosmētisko līdzekļu standartam; mēs ražojam un pārdodam tikai visaugstākās kvalitātes produktus.

Pieejami dažādi dermatoloģiski pārbaudīti ādas kopšanas risinājumi, kas ļaus piemeklēt produktus visiem ādas tipiem. Turklāt visiem produktiem ir pierādīta labvēlīga ietekme uz ādu.

Vienā no jaunākajām blakusparādību pārbaudēm, ko veica trešās puses institūts, pētīja, vai ādas reakcija uz produktu lietošanu atbilst paredzētajai. Šajā eksperimentā piedalījās 50 brīvprātīgie: daļai dalībnieku āda bija veselīga, daļai – āda netipiski jutīga. Nevienam dalībniekam nenovēroja negatīvas blaknes.

Tomēr nevaram pilnīgi izslēgt retu ādas reakciju iespējamību, jo var būt dažādi ādas jutīguma veidi un pakāpes, tāpēc šādu gadījumu iespējamība nav izslēgta.

Aplūkojiet mūsu produktu klāstu šeit.