Info femigel

FEMIGEL® Dabīgā gēla sievietēm, kas palīdz uzturēt komfortu ārējā intīmajā zonā, pasargājot to no sausuma, niezes, kairinājuma vai intīmo ķermeņa daļu nevēlamas smakas.

FEMIGEL® satur 4-terpineolu, kas atbilst tējas eļļai ar 2,7% koncentrāciju. 4-Terpineols tiek destilēts no Tējas Koka Eļļas, lai likvidētu alergēnus un citus kairinošos līdzekļus.

FEMIGEL® ir speciāli izstrādāts tā, lai to būtu ērti lietot. Tas atvieglo traucējumus intīmajā zonā, tādus kā nieze, sausums, kairinājums un diskomforts, dažādos sievietes dzīves periodos. Bieži šīs nepatīkamās izjūtas intīmajā zonā ir saistītas ar menopauzi, tās var būt saistītas arī ar stresu, antibiotiku lietošanu, ziepju un krēmu radīto kairinājumu. Ja uz to nereaģē, tas var novest pie lielākām problēmām. Tādēļ, lai saglabātu veselīgu intīmo mikrofloru ir svarīgi uzturēt tās ādas mitruma un pH līmeni. FEMIGEL® palīdz intīmajā zonā nodrošināt ilgstošu mitrinošu efektu.

FEMIGEL® ir ieteicams lietot pie tādām nepatīkām sajūtām kā dedzinoša sajūta, nieze, ādas sausums vai pie citām traucējošam izjūtām intīmajā zonā. Lai pasargātu sevi no iespējamā riska, būtu lietderīgi to lietot pirms baseinu, saunu un trenažieru zāļu apmeklējuma.

FEMIGEL® ir iepakots atsevišķās speciālās tūbi ās, lai nodrošinātu tā ērtu lietošanu un pienācīgu higiēnu. FEMIGEL® ir bezkrāsains, nav taukains un nekairina.

DEVAS: Pie viegliem kairinājumiem izmanto vienu tūbiņu ik pēc trim dienām. Pie smagākām izpausmēm gelu var lietot vienu vai divas reizes dienā un lietošana jāturpina līdz nepatīkamās izjūtas pāriet. Lai atbalstītu un uzturētu intīmās zonas normālu mikrofloru ilgstošā laika periodā, FEMIGEL® ieteicams lietot ar regulāriem pārtraukumiem.

LIETOŠANA: FEMIGEL® jālieto tieši no tūbiņas. Pirms vāciņa noņemšanas sakratiet tūbiņu un izspiediet visu tūbiņas saturu intīmajā zonā.

PIESARDZĪBAS PASĀKUMI: Nelietojiet FEMIGEL®, ja tūbiņas iepakojums vai tūbiņa ir bojāti. Tādā gadījumā atgriežiet preci aptiekāram. Ja Jums parādās alergiska reakcija, gela lietošana nekavējoties jāpārtauc. Gelu nav ieteicams lietot menstruāciju laikā, turpiniet to lietot pēc menstruācijām.

Iepakojumā 5 tūbiņas. Katra tūbiņa domāta vienai lietošanas reizei. Viena tūbiņa satur 5 ml gela.

Uzglabāt temperatūrā līdz 25° C. Uzglabāt ārējā iepakojumā. www.australian-bodycare.com