Info lice

ārstniecības līdzeklis

Australian Bodycare Pretutu līdzeklis efektīvi ārstē no galvas utīm un gnīdām.

Ārstēšanai ar kompānijas Australian Bodycare Pretutu līdzekli nav nepieciešams ārsta nosūtījums, un to var lietot gan pieaugušie, gan bērni no trīs gadu vecuma. Lai sasniegtu vislabākos rezultātus, ir svarīgi rūpīgi ievērot ārstēšanas norādījumus.

Pirms lietošanas izlasiet informatīvo bukletu:

 • Rūpīgi ievērojiet norādījumus.
 • Saglabājiet bukletu vēlākai lietošanai.
 • Ja jums ir nepieciešama papildu informācija vai padoms, vērsieties pie mazumtirgotāja.
 • Ja rodas blakusparādības, sazinieties ar savu ārstu.

Informatīvā bukleta kopsavilkums:

Ievads

Kam paredzēts Australian Bodycare Pretutu līdzeklis?

Kāds ir Australian Bodycare Pretutu līdzekļa sastāvs?

Pirms jūs sākat lietot Australian Bodycare Pretutu līdzekli

Kā jālieto Australian Bodycare Pretutu līdzeklis?

Ikdienas rūpes par matiem un galvas ādu

Australian Bodycare Pretutu līdzekļa uzglabāšana

Iepakojuma sastāvs

Iespējamās blakusparādības

Kontaktinformācija

Ievads

Australian Bodycare Pretutu līdzeklis tiek lietots, ja tiek atrastas dzīvas galvas utis vai gnīdas. Utis nepazūd pašas no sevis bez iejaukšanās. Ja jums ir utis, ir svarīgi uzsākt ārstēšanos pēc iespējas ātrāk.

Kam paredzēts Australian Bodycare Pretutu līdzeklis?

Australian Bodycare Pretutu līdzeklis ir ārkārtīgi efektīvs ārstniecības līdzeklis gan dzīvu utu, gan gnīdu iznīdēšanai. Ārstēšana notiek, fiziski nosmacējot utis un gnīdas. Šis Pretutu līdzeklis iedarbojas pat pēc vienas ārstēšanas reizes.

Mēs iesakām pārbaudīt galvas ādu apmēram sešas dienas pēc ārstēšanas, lai nodrošinātu, ka ārstēšana ir veikta pareizi, un šajā periodā nav notikusi atkārtota inficēšanās. Ja jūs atkal atradīsiet dzīvas utis, jums ir jāatkārto ārstēšana ar Australian Bodycare Pretutu līdzekli. Tā kā šis Pretutu līdzeklis darbojas fiziski, nav jāuztraucas par produkta lietošanu vairākkārtēji, kamēr utis nav izzudušas.

Kāds ir Australian Bodycare Pretutu līdzekļa sastāvs?

Australian Bodycare Pretutu līdzekļa aktīvā sastāvdaļa ir dimetikons, kas fiziski nosmacē utis, tādā veidā tās nogalinot. Līdzekļa sastāvā ir arī tējas koka eļļa, kas rūpējas par galvas ādas veselību.

Pretutu līdzeklis nesatur insekticīdus.

Sastāvs:

dimetikons, tējas koka eļļa, limonēns, geraniols, linalols.

Pirms jūs sākat lietot Australian Bodycare Pretutu līdzekli

Nelietojiet Pretutu līdzekli:

 • Ja jums ir alerģija pret vienu vai vairākām sastāvdaļām.
 • Ja jūsu galvas āda ir bojāta.
 • Bērniem, kas jaunāki par trīs gadiem.

N.B.

Pretutu līdzeklis ir paredzēts tikai ārīgai lietošanai. Ja norīts, meklējiet medicīnisko palīdzību, ņemot līdzi iepakojumu.

Nedrīkst nonākt saskarē ar acīm. Ja tas tomēr nejauši notiek, nekavējoties skalojiet acis ar ūdeni. Ja kairinājums nepazūd, meklējiet medicīnisko palīdzību.

Bērni:

Drīkst lietot bērniem tikai vecākiem par trīs gadiem.

Kā jālieto Australian Bodycare Pretutu līdzeklis?

Ja jūs atrodat utis, tad pārliecinieties, ka  veicat ārstēšanu no utīm visai ģimenei. Pretējā gadījumā pastāv risks, ka ģimenes locekļiem joprojām būs atrodamas utis. Ir svarīgi, lai visiem ģimenes locekļiem vienlaikus tiktu veikta ārstēšana, lai iznīcinātu visas utis ģimenē.

Lietošanas norādījumi:

 1. Rūpīgi izķemmējiet matus.
 2. Lietojiet sausos matos.
 3. Apsedziet plecus ar dvieli.
 4. Pirms lietošanas rūpīgi sakratiet pudeli.
 5. Uzmanīgi saspiediet pudeli un izdaliet tās saturu matos.
 6. Pārliecinieties, ka līdzeklis ir vienmērīgi ieklāts matos, lai tie būtu pilnībā noklāti ar Australian Bodycare Pretutu līdzekli.
 7. Uzmanīgi iemasējiet ar pirkstiem Pretutu līdzekli matos un galvas ādā. Vienmērīgai sadalīšanai neizmantojiet ķemmi vai suku.
 8. Atstājiet līdzekli matos uz 15 minūtēm. Matus nedrīkst pārklāt ar dvieli vai peldcepuri.
 9. Pēc 15 minūtēm Pretutu līdzeklis būs nosmacējis utis un gnīdas.
 10. Izmazgājiet mikstūru no matiem. SVARĪGI: Kad skalosiet līdzekli no matiem, ir svarīgi vispirms NESAMĒRCĒT matus, jo Pretutu līdzeklis ir ūdensnecaurlaidīgs. Vispirms iemasējiet matos šampūnu un tad skalojiet ar ūdeni. Pretutu līdzekļa izskalošanai mēs iesakām Australian Bodycare Hair Rinse līdzekli matu skalošanai. Var būt nepieciešams mazgāt vairākas reizes, lai šķīdumu pilnībā izskalotu no matiem.
 11. Pēc matu mazgāšanas kārtīgi izķemmējiet tos ar stingru ķemmi, lai izņemtu mirušās utis.

N.B. Nelietojiet fēnu, kad matos ir šķīdums.

Ikdienas rūpes par matiem un galvas ādu

Pēc ārstēšanas ar Australian Bodycare Pretutu līdzekli, mēs iesakām izmantot Australian Bodycare Hair Rinse līdzekli matu skalošanai un Australian Bodycare Hair Spray Izsmidzināšanas līdzekli, lai ikdienā novērstu matu kopšanas problēmas. Hair Rinse līdzeklis matu skalošanai un Hair Spray Izsmidzināšanas līdzeklis rūpējas par matu un galvas ādas veselību.

Australian Bodycare Pretutu līdzekļa uzglabāšana

Australian Bodycare Pretutu līdzeklis jāuzglabā istabas temperatūrā. Uzglabājiet Australian Bodycare Pretutu līdzekli sausā vietā prom no tiešiem saules stariem. Nelietojiet Australian Bodycare Pretutu līdzekli pēc derīguma termiņa, kas norādīts uz tūbiņas un iepakojuma, beigām. Sargāt no bērniem.

Iepakojuma sastāvs

 • Pudelītes sastāvs ir 100 ml. Australian Bodycare Pretutu līdzeklis
 • Lietošanas instrukcija

Iespējamās blakusparādības

Dažos gadījumos, lietojot Australian Bodycare Pretutu līdzekli, var parādīties neliela nieze un kairinājums. Ja parādās izsitumi vai alerģijas pazīmes, ārstēšana jāpārtrauc. Rūpīgi nomazgājieties ar ziepēm un ūdeni, pēc tam sazinieties ar ārstu.

Retos gadījumos var rasties matu izkrišana.

Ja novērojat blakusparādības, konsultējieties ar savu ārstu.

 • Nelietojiet Australian Bodycare Pretutu līdzekli, ja jums ir alerģija pret kādu no sastāvdaļām.
 • Izvairieties no produkta nonākšanas acīs. Ja produkts ir nonācis acīs, rūpīgi izskalojiet tās ar ūdeni, un ja nepāriet kairinājums, konsultējieties ar ārstu.

Kontaktinformācija

Ja rodas jautājumi par šo produktu, sazinieties ar Australian Bodycare kompāniju. Plašāku informāciju par Australian Bodycare Pretutu līdzekli var atrast vietnē www.australian-bodycare.com

Australian Bodycare, Trævænget 14, 5492 Vissenbjerg, Dānija

Tālr.: +45 6447 1796