Pārdošanas noteikumi un nosacījumi - Piegādes un atgriešanas nosacījumi

Piegāde
Standarta piegāde (3–4 dienas) — 3,99 EUR. Bezmaksas piegāde pirkumiem, kas pārsniedz 35 EUR.
Express piegāde (1–2 dienas) — 6,99 EUR. Bezmaksas piegāde pirkumiem, kas pārsniedz 50 EUR.

Piegādes noteikumi attiecas uz Latviju.

NEZAUDĒJIET MODRĪBU! Ja neesat saņēmuši paciņu desmit dienu laikā no pasūtījuma veikšanas, sazinieties ar mums pēc iespējas ātrāk.

100 % apmierinātība garantēta
Mēs esam pārbaudījuši savus produktus un zinām, ko tie spēj paveikt. Tieši tādēļ mēs piedāvājam apmierinātības garantiju viesiem saviem produktiem. - Lasiet vairāk - klikšķiniet šeit

Atgriešanas politika
Jums ir tiesības atgriezt neatvērtas preces neierobežotā daudzumā, un jūs varat atgriezt preces bez maksas — ja vēlaties atgriezt produktus, lūdzu, nosūtiet e-pastu uz  info@australian-bodycare.com. Mēs neizmaksājam atlīdzību par atvērtām precēm, kas atgrieztas pēc 100 % apmierinātības garantijas posma beigām.

Mēs nepieņemam preces, kas atgrieztas, izmantojot piegādi ar pēcapmaksu vai samaksu pēc kravas piegādes. Pirms nosūtat preces atpakaļ, lūdzu, sazinieties ar uzņēmumu Australian Bodycare pa e-pastu info@australian-bodycare.com, lai saņemtu atpakaļsūtīšanas uzlīmi. Prece pirms sūtīšanas rūpīgi jāiesaiņo, tai jāpievieno jūsu rēķina kopija, kā arī rakstiski skaidri jānorāda, ka jūs vēlaties izmantot savas atteikuma tiesības un saņemt atmaksu par preci.

Šie atgriešanas noteikumi attiecas uz visām mūsu tīmekļa veikalā pārdotajām precēm.

Maksāšanas metodes
Par pasūtījumiem apmaksu var veikt šādi:

Kredītkarte
Mēs pieņemam apmaksu ar maksājumu kartēm Visa, Mastercard and Eurocard. Uzņēmums Australian Bodycare izmanto maksājumu risinājumu, kuru piedāvā Quickpay.dk.
Saziņu ar šo maksājumu risinājumu pārbaudījis uzņēmums Nets. Visi kartes dati tiek pārraidīti šifrētā veidā.

PayPal
Mēs pieņemam maksājumus ar PayPal.

Produkta informācija
Uz visiem Australian Bodycare produktiem ir norādītas produkta būtiskākās īpašības. Lai saņemtu sīkāku informāciju vai uzzinātu vairāk par jau sniegto informāciju, lūdzu, sūtiet e-pastu uzņēmumam Australian Bodycare uz info@australian-bodycare.com

Cenas
Visās cenās ir iekļauts PVN 23 % apmērā. Informācija par piegādi un apstrādi būs redzama jūsu pirkumu grozā.

Pasūtījums
Preču pasniegšana ar cenu uzņēmumā Australian Bodycare nav saistošs piedāvājums, tas gluži vienkārši ir aicinājums izteikt piedāvājumus.
Pircēja veiktais preču pasūtījums no Australian Bodycare nav saistoša piekrišana, bet gan saistošs piedāvājums uzņēmumam Australian Bodycare iegādāties preces uz norādītajiem noteikumiem.

Saistoša vienošanās jūsu un uzņēmuma Australian Bodycare starpā notiek tikai tad, kad Australian Bodycare ar pasūtījuma apstiprinājumu pieņem Pircēja iesniegtu piedāvājumu. Australian Bodycare patur tiesības noraidīt pasūtījumus, kuru apjoms liek domāt, ka tie nav paredzēti personiskai lietošanai. Visi pasūtījumi atkarīgi no pieejamības, un atsevišķos gadījumos pasūtījumu var būt nepieciešams piegādāt pa daļām. Šādos gadījumos uzņēmums Australian Bodycare noteikti informēs Pircēju.

Samaksa
Konta informācija, kuru jūs ievadāt, iegādājoties preces, tiek nepastarpināti nosūtīta PBS (tiešā debeta maksājumu pakalpojums) šifrētā veidā (SSL), kuru izlasīt varat tikai jūs un PBS. Tādējādi informāciju par jums neredz un nesaglabā neviens cits. Veicot pirkumu ar Dankort (debetkarti) vai kredītkarti, summa tiek atrēķināta no jūsu konta, tiklīdz prece pamet uzņēmumu Australian Bodycare.

Sūdzības
Saskaņā ar Dānija Likumu par preču tirdzniecību uzņēmums Australian Bodycare piešķir tiesības uz diviem gadiem no rēķina izrakstīšanas dienas iesniegt sūdzību par ražošanas un materiālu defektiem (trūkumiem).

Atruna un garantija
Uzņēmums Australian Bodycare ļauj jums viegli saņemt nepieciešamo informāciju citās vietnēs, izmantojot saites. Uzņēmums Australian Bodycare šīs vietnes nekontrolē. Tādēļ mēs nekādi nevaram būt atbildīgi par šo vietņu saturu.

Informācija par preču pasūtīšanu šādās vietnēs nav iekļauta pasūtīto preču aprakstā līgumā, kuru noslēdz Pircējs un uzņēmums Australian Bodycare.

Pārdevējs nav atbildīgs par tiešiem vai netiešiem zaudējumiem, kas radušies, ja pasūtītās preces tiek piegādātas Pircējam ar kavēšanos vai ja pasūtītās preces ir cietušas no defektiem, ja kavēšanās vai defekti radušies Pircēja rīcības vai nolaidības, vai apstākļu, kurus Australian Bodycare nekontrolē, rezultātā, piemēram, kara, sacelšanās, vardarbības, ugunsgrēka, valdības iejaukšanās, konfiskācijas, valūtas ierobežojumu, jebkādu darba strīdu, tostarp streiku un lokautu, un līdzīgos gadījumos.

Australian Bodycare nenodrošina neatkarīgu garantiju pasūtītajām precēm, un Pircējs iegūst tikai tās garantijas, kuras ražotājs nodrošina Pircējam.

Iegāde tiešsaistē
Iegādājoties no mums preces, jūs ievadāt zināmu personisko informāciju. Tā it īpaši ietver:

– jūsu vārdu;
– jūsu pasta adresi;
– jūsu e-pasta adresi;
– jūsu tālruņa numuru;
– jūsu maksājuma informāciju.

Mēs apstrādājam šo personisko informāciju vienlaikus ar jūsu pirkumu, jo tā mums nepieciešama, lai pildītu savu darījuma daļu, kā arī neilgi laiku pēc tam, lai parūpētos par to, ka viss notiek tā, kā tam jānotiek. Tiklīdz šī informācija/dati vairs nav nepieciešami, tie no mūsu sistēmas tiek dzēsti. Visi dati tiek dzēsti pēc pieciem gadiem. Mums ir neierobežotas preču atgriešanas tiesības, tādēļ mēs glabājam datus piecus gadus.

Ja pasūtījāt piegādi, mēs kopīgosim informāciju, kas ietver jūsu vārdu, adresi, tālruņa numuru un e-pasta adresi, ar savu piegādes uzņēmumu jūsu pirkumu piegādes mērķiem.

Saturā var tikt veiktas izmaiņas
Uzņēmums Australian Bodycare patur tiesības mainīt un jaunināt uz šo vietni attiecināmos noteikumus un nosacījumus. Tādēļ ir svarīgi, lai jūs zinātu par visām izmaiņām.

Nepareiza izmantošana
Šī vietne pieder uzņēmumam Australian Bodycare, un tas to pārvalda. Vietni izveidoja privātu pircēju lietošanai. Visus elementus vietnē, vai tas būtu teksts, attēli, grafiski atveidojumi u.t.t., aizsargā autortiesību likums, tādēļ tos nedrīkst kopēt, lejupielādēt vai izplatīt. Par visiem uzņēmuma Australian Bodycare nepareizas izmantošanas gadījumiem tiks ziņots policijai.